• 2016-10-04

Soniamiki wystąpi we Wrocławiu

Podczas jesiennej trasy koncertowej Soniamiki zawita również do Wrocławia. W ramach znanego cyklu City Sounds będzie można ją usłyszeć 21 października w klubie Stara Piwnica.

Soniamiki (źródło: materiały prasowe organizatora)

Soniamiki (źródło: materiały prasowe organizatora)

Trasa będzie promowana teledyskiem do drugiego singla albumu Federico – BWA. W klipie, który ukaże się pod koniec miesiąca, główną rolę zagrała Agata Trzebuchowska, gwiazda oskarowego filmu Ida.

Federico, trzeci studyjny album Soniamiki, wyszedł w kwietniu nakładem Warner Music Poland, i spotkał się z bardzo pozytywną recepcją fanów i dziennikarzy: Na Federico jest coś, co urzeka mnie dużo bardziej niż kompozycyjny sznyt oraz nieskazitelna produkcja. Otóż nic nie jest podane tutaj wprost – pisze Jacek Marczuk z „Gazety Magnetofonowej”.

Soniamiki, dla przyjaciół Zosia Mikucka, to multiutalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth pop w surowym wydaniu, przyprawiony nutami melancholijnej afirmacji. Mieszkająca obecnie w Łodzi wokalistka wydała do tej pory dwie płyty: jedną w Niemczech, jedną w Polsce. Inspiracją dla nowego krążka jest, ukochany przez Soniamiki, Federico Fellini. Jego wiara w potęgę ludzkiej wyobraźni, wolność wyboru i możliwość wpływania na swoje życie jest niezmiennie pożywką dla twórczości Zosi. Za pracę nad Federico odpowiedzialna jest sama artystka. Album nagrany został w Radiu Łódź, a zmiksowany przez Lukasa Leonhardta, berlińskiego producenta, z którym Soniamiki pracuje od początku swojej kariery.

Soniamiki
21 października 2016 roku
Stara Piwnica Wrocław

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR