• 2016-09-29

Miłość Michała Bajora

10 listopada w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaśpiewa Michał Bajor. Artysta wystąpi z recitalem Moja miłość, na który złożą się między innymi utwory z płyty o tym samym tytule.

Michał Bajor, „Moja miłość” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Michał Bajor, „Moja miłość” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Michał Bajor wzrusza swoim śpiewem już od ponad 40 lat. Jak nikt inny łączy oryginalny styl z najwyższą jakością. Od najmłodszych lat mieszkał w Opolu, gdzie dorastał w atmosferze festiwali i teatru. W dzieciństwie uczył się tańca, gry na fortepianie, a także występował w spektaklach Zadebiutował w 1970 roku w eliminacjach do Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Miał wówczas trzynaście lat. Publiczność mogła podziwiać go także na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze, czy Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie.

W 1987 roku artysta nagrał swą pierwszą płytę – Michał Bajor Live, na której znalazły się utwory takie jak: Ogrzej mnie czy Walc na tysiąc pas. W swojej dyskografii ma kilkanaście albumów studyjnych, koncertowych oraz kompilacji, wśród nich między innymi: Nowe Piosenki, Uczucia…, Kocham jutro, Twarze w lustrach, Za kulisami, Inna bajka, czy Piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty.

Michał Bajor | Moja miłość
10 listopada 2016 roku, godz. 19.00
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku

Dodaj komentarz