• 2016-09-22

Slip Through

20 września miała miejsce premiera pierwszego oficjalnego teledysku nowej rockowej supergrupy z popularnym wokalistą Juanem Carlosem Cano. Singiel Slip Through już w dniu premiery był najczęściej odsłuchiwanym utworem w sieci, a debiut zespołu został zauważony między innymi przez media w Meksyku, Argentynie czy też bliższej Hiszpanii.

Last Of The Real (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Last Of The Real (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Last Of The Real to nowa polska rockowa super grupa założona przez lidera formacji Kreuzberg, Grzegorza Palkę (Hehua), uznanego perkusistę Ziemowita Rybarkiewicza (m.in. Delight, Kreuzberg) oraz popularnego wokalistę Juana Carlosa Cano. Rockowe trio wspomagane jest przez znanego producenta muzycznego Jarosława Barana. Pierwszy oficjalny teledysk do singla Slip Through to materiał z zapowiadanej jeszcze na 2016 rok EP-ki.

Last Of The Real mają ambicję zrobić zamieszanie nie tylko na polskiej scenie rockowej.

Ten zespół ma potencjał, by odnieść międzynarodowy sukces – mówi Juan Carlos. – Jesteśmy perfekcjonistami, mamy jasną wizję i ciężko pracujemy nad tym, by przygotować wielkie live show, wnosząc tym samym coś świeżego na polską i międzynarodową scenę rockową – dodaje.

Last Of The Real to przede wszystkim formacja, która ma być spełnieniem muzycznych marzeń i ambicji każdego z członków.

Jak podkreśla zespół: Tworzymy dla siebie. Z tego czerpiemy energię i radość. Sami nie wyznaczamy ram, do kogo ma trafić nasza muzyka. Gdybyśmy zaczęli analizować, kalkulować, nie pozwalałoby nam to w pełni wyrazić siebie. My nie chcemy się nad tym zastanawiać. Chcemy być spełnieni.

Last Of The Real | Slip Through
Premiera: 20 września 2016 roku
New Line Music

Dodaj komentarz