• 2016-09-20

Post Pop Depression: Live At The Royal Albert Hall

Nagranie spektakularnego koncertu Iggy’ego Popa w Royal Albert Hall już 28 października nakładem wydawnictwa Universal Music Polska ukaże się na DVD, Blu-Ray i w wersji DVD + 2CD.

Iggy Pop (źródło: materiały prasowe)

Iggy Pop (źródło: materiały prasowe)

Post Pop Depression: Live At The Royal Albert Hall będzie zawierać utwory z płyt The Idiot, Lust For Life i oczywiście Post Pop Depression. Wśród wykonanych utworów znalazły się takie kompozycje jak: The Passenger, Lust For Life, Sister Midnight, Gardenia, China Girl, Nightclubbing, Success, Tonight i wiele innych.

Płyta Post Pop Depression powstała dzięki współpracy Iggy’ego z członkiem Queens Of The Stone Age Joshem Hommem. Album został uznany przez liczne grono krytyków i odniósł ogromny, komercyjny sukces. 13 maja trasa promująca Post Pop Depression zawitała do londyńskiego Royal Albert Hall.

Z zespołem w którego skład wchodził Josh Homme, Dean Ferita i Troy Van Leeuwen z Queens Of Stone Age, Mattem Heldersem z Arctic Monkeys i gitarzystą/producentem Mikem Sweeneyem (Skunk, Chavez, Zwan), Iggy zafundował publiczności niesamowity koncert, który głównie skupiał się na nowej płycie oraz dwóch wcześniejszych – The Idiot i Lust For Life – powstałych w wyniku współpracy z Davidem Bowie.

Iggy Pop | Post Pop Depression: Live At The Royal Albert Hall
Prermiera: 28 października 2016 roku
Universal Music Polska

Dodaj komentarz