• 2016-09-15

Sąsiedzi Andrzeja Sadowskiego

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza na pierwszą w nowym sezonie artystycznym premierę. Od soboty 17 września na dużej scenie widzowie będą mogli oglądać Sąsiadów Andrzeja Sadowskiego.

„Sąsiedzi” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Sąsiedzi” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Sztuka jest psychologicznym, komediowym thrillerem rozgrywającym się w realiach polskiej prowincji. Spektakl opowiada historię młodego małżeństwa, które porzuca miasto, wyprowadza się na wieś i naiwnie marzy o szczęśliwym oraz prostym życiu, w zgodzie z naturą. Od pierwszego dnia rzeczywistość zaczyna jednak dyktować własne warunki, a krajobraz okazuje się o wiele piękniejszy, niż zamieszkujący go ludzie. Spektakl reżyseruje jego autor – Andrzej Sadowski, który odpowiada także za scenografię.

Na scenie będzie można zobaczyć aktorów Teatru Dramatycznego: Agnieszkę Możejko- Szekowską, Piotra Szekowskiego oraz Sławomira Popławskiego. Gościnnie zagra Patryk Ołdziejewski – student V roku Akademii Teatralnej.

Jeśli chcecie państwo się skonfrontować z własnym życiem, zobaczyć siebie, w lustrzanym scenicznym odbiciu, to przychodźcie do nas tłumnie, a my postaramy się Wam dać powód do szczerego śmiechu z siebie samych, ale też i do poważnej refleksji – mówi reżyser.

Andrzej Sadowski | Sąsiedzi
17 września 2016 roku, godz. 19.00
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR