• 2016-09-14

Diary of Moon

7 września grupa Sexy Suicide wydała nowy teledysk. Diary of Moon to trzeci klip duetu z albumu Intruder.

Sexy Suicide (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Sexy Suicide (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Wokalistka Marika Tomczyk tak mówi o teledysku Diary of Moon: Klip, podobnie jak i piosenka opowiada o mrocznym przyjacielu, który niczym koszmar senny pojawia się w nocy. Bohaterka klipu żądna przygód wyrusza w miasto wiedząc, że go spotka. Niestety ten romans kończy się z każdym wschodem słońca. Ponieważ ta znajomość istnieje tylko pod osłoną nocy.

Strona wizualna teledysku utrzymana jest w jakości rodem z kasety VHS, co ma podkreślić miłość zespołu do popkultury z lat 80. ubiegłego wieku.

Sexy Suicide to warszawsko-sosnowiecki duet grający melancholijną muzykę synthpop – industrial, opartą na brzmieniu starych instrumentów elektronicznych. To electro-popowa grupa mocno osadzona muzycznie w klimatach lat 80. XX wieku. Sporo koncertują, nie tylko w Polsce. Są zapraszani na prestiżowe imprezy i festiwale muzyki elektronicznej w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii. W skład duetu wchodzą: charyzmatyczna wokalistka Marika Tomczyk (wokal, teksty, linie, chórki) i mroczny, tajemniczy mistrz drugiego planu – Bartłomiej Poldek Salamon (muzyka, syntezatory, sampling, programowanie). Są oryginalni i zdeterminowani, aby muzyka synth popowa wyszła poza ramy zamkniętych imprez i mrocznych klubów. 27 maja pojawił się w sklepach ich debiutancki krążek zatytułowany Intruder.

Sexy Suicide | Diary of Moon
7 września 2016 roku
Cantaramusic

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR