• 2016-09-14

Burn Battle School Remixed w Krakowie!

Wydarzenie Burn Battle School Remixed odbędzie się w sobotę 24 września w Tauron Arena. Wystąpi wielokrotny zdobywca platynowych płyt, nominowany do nagród Grammy muzyczny geniusz Busta Rhymes, znany na całym świecie ze swoich przebojów i wyjątkowych występów na żywo.

Busta Rhymes (źródło: materiały prasowe organizatora)

Busta Rhymes (źródło: materiały prasowe organizatora)

Podczas wydarzenia Burn, będącego świętem kultury ulicznej, fani będą mogli zobaczyć na żywo światowej sławy tancerzy breakdance, występy lokalnych tancerzy oraz obejrzeć instalacje street-artowe tworzone na żywo. Dodatkowo, podczas wydarzenia swój wyjątkowy DJ-ski set będzie miał jeden z twórców muzyki hip-hopowej, Grandmaster Flash, a także wystąpi polski raper – O.S.T.R.

W ramach kontynuacji poprzednich wydarzeń tego cyklu fani będą mogli podziwiać występy światowej sławy grupy tancerzy breakdance z całego świata oraz lokalne Polskie grupy. Wydarzenie to poprowadzi założyciel Burn Battle School MC Vladee oraz zaproszony MC Trix. Zaproszeni zostali artyści uliczni, którzy stworzą na żywo wielkoformatowe graffiti.

Busta Rhymes świętuje 25-lecie kariery muzycznej i nie może się doczekać, aby podzielić się z fanami tą energią: jako artysta występujący na żywo, możesz kontaktować się z publicznością za pomocą słów, myśli i uczuć, możesz dzięki temu być jak najbliżej fanów i wyrazić to podczas koncertu. Wydarzenie Battle School Remixed organizowane przez BURN szanuje podstawowe zasady i autentyczność, z których wyrósł hip-hop.

Burn Battle School | Busta Rhymes, DJ Grandmaster Flash i O.S.T.R 
24 września 2016 roku
Tauton Arena Kraków

Dodaj komentarz