• 2016-09-10

Targi WZORY w Browarze Perła

Po sukcesie zeszłorocznej, pierwszej lubelskiej edycji, w tym roku WZORY odbędą się w industrialnej, zabytkowej przestrzeni Browaru Perła. Na dwa dni miejsce to stanie się centrum skupiającym działania młodych projektantów, działaczy miejskich i artystów.

Justyna Dybała (źródło: mat. pras. organizatora)

Justyna Dybała (źródło: mat. pras. organizatora)

WZORY to targi młodych projektantów, na których promuje się polski design poprzez wsparcie artystów i rzemieślników. Organizatorzy dają im możliwość pokazania oraz sprzedaży swoich prac. Wzory służą spotkaniu – łączą projektantów z klientami i pokazują design jako zjawisko dostępne dla wszystkich, bez względu na zawartość kieszeni, wiek czy estetyczne przekonania. Pokazują możliwości zmiany w postrzeganiu projektowania, a poprzez rozmowy o designie, zachęcają do próby własnej twórczości na ogólnodostępnych warsztatach.

WZORY to przede wszystkim edukacja – organizatorzy pokazują, czym jest design z praktycznej strony i dlaczego jest nam potrzebny na co dzień. Wydarzenie jest otwarte na wszystkich, dlatego program obfituje w darmowe i otwarte zajęcia warsztatowe, wystawy, wykłady i panele dyskusyjne.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz pełny program targów znajdziemy na stronie internetowej organizatora.

Targi WZORY w Browarze Perła
Od 24 do 25 września 2016 roku
Lublin

Dodaj komentarz