• 2016-09-09

Continental – nowy projekt założyciela Dropkick Murphys w Starej Piwnicy!

Rick Barton, założyciel i gitarzysta legendy celtic punk rocka – Dropkick Murphys – przyjedzie do Wrocławia ze swoim solowym projektem. Koncert zespołu Continental odbędzie się 21 września w niedawno otwartym klubie muzycznym Stara Piwnica.

 Continental (źródło: materiały prasowe organizatora)

Continental (źródło: materiały prasowe organizatora)

Zespół Continental gra jedyną w swoim rodzaju mieszankę rocka z wyraźnymi wpływami punka, country, folku i bluesa. W skład zespołu, obok Ricka Bartona, wchodzą: jego syn Stephen na gitarze basowej, Connor Colbert na perkusji oraz Dave DePrest na gitarze. Continental jest dziełem miłośników rock and rolla. W dosłownym tego słowa znaczeniu. Jak przystało na prawdziwych rockmanów członkowie Continental nie płacą rachunków. Dlatego, aby związać koniec z końcem i co najważniejsze, aby utrzymać zespół i muzyczną produkcję, zarówno Rick jak i jego syn Stephen Barton malują domy, gdy nie są w trasie koncertowej.

Rick jest bardzo dobrze znany ​w kręgach muzycznych. Popularność zdobył pisaniem piosenek i współpracą przy projektach takich jak: Everybody Out!, Street Dogs i FM359. Jako gitarzysta i członek-założyciel Dropkick Murphys ma największy wpływ na muzyczne losy zespołu.

Drugie, pełnometrażowe wydanie Continental – Millionaires, jest udoskonaleniem i mieszanką wpływów rocka, punka, country, folku i bluesa. Zarówno osobiste teksty Ricka jak i jego opowiadania, sprawiły, że płyta jest niezależna i różni się od typowej oferty rockowej. Wynikiem wspólnej pracy jest album osobliwego, amerykańskiego rock and rolla.

Continental
21 września 2016 roku, godz. 20.00
Klub Stara Piwnica we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR