• 2016-09-08

Life of Agony w Starym Maneżu

Life of Agony, jeden z najbardziej oryginalnych zespołów hardrockowych ze Stanów Zjednoczonych, zagra w Starym Maneżu! Po dziesięciu latach przerwy zespół powraca z nowym repertuarem. Koncert w Gdańsku odbędzie się 15 listopada, w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej album A Place Where There’s No More Pain.

Life of Agony (źródło: materiały prasowe organizatora)

Life of Agony (źródło: materiały prasowe organizatora)

Life Of Agony to amerykański zespół hardrockowy, znany polskim fanom między innymi za sprawą występu na Przystanku Woodstock w 2010 roku. To jeden z najbardziej wpływowych i najoryginalniej brzmiących zespołów z lat 90-tych. Od premiery ostatniego krążka grupy upłynęło już 10 lat, ale tym razem Life Of Agony powracają na dobre!

Mina Caputo (niegdyś Keith Caputo), Joey Z, Alan Robert i Sal Albruscato zdecydowali się na nagranie piątej studyjnej płyty, która jak zapowiadają, będzie inna niż dotychczasowe albumy.

Basista grupy Alan Robert o nowym projekcie powiedział: Wydaje mi się, że fani zdają sobie sprawę z tego, że nasza twórczość ma swoje źródło w prawdziwym cierpieniu , które w zasadzie od zawsze towarzyszy całemu zespołowi. Wielu fanów powiedziało nam, że dzięki temu, iż podzieliliśmy się z nimi naszym bólem, przeżyli swojego rodzaju katharsis, walcząc ze swoimi własnymi problemami. I to właśnie ta energia, którą dzielimy z ludźmi podczas koncertów daje nam nadzieję na istnienie jakiegoś światełka w tunelu. Dla nas – i mam nadzieję, że dla naszych fanów – również te krótkie chwile, kiedy jesteśmy razem, tworzą swojego rodzaju tytułowe miejsce, w którym nie ma bólu.

Life of Agony
15 listopada 2016 roku, godz. 20.00
Stary Maneż w Gdańsku

Dodaj komentarz