• 2016-09-01

Kulisy życia Michaela Bublé

18 sierpnia odbyła się premiera nowego singla Michaela Bublé zatytułowanego Nobody But Me. Piosenka zapowiada nową płytę artysty o tym samym tytule, która ukaże się 21 października.

Michael Bublé, fot. Evaan Kheraj (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Michael Bublé, fot. Evaan Kheraj (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Album Nobody But Me Michael Bublé nagrywał w Los Angeles I Vancouver. Na płycie znalazły się trzy premierowe piosenki oraz zapierające dech interpretacje klasyków. Wśród nich: My Baby Just Cares For Me, The Very Thought of You, God Only Knows Briana Wilsona i I Wanna Be Around Johnny’ego Mercera. Wśród gości na płycie Nobody But Me pojawili się Meghan Trainor i Black Thought z The Roots. Współproducentem wydawnictwa jest John Carlsson, Alan Chang i Jason Spicy G Goldman. Album ukaże się również w wersji deluxe wzbogaconej o trzy dodatkowe utwory.

Nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek tak dobrze bawił się podczas prac nad albumem. Szczególnie podobała mi się współpraca z moim zespołem, który rozumie, że chce brzmieć najlepiej w swojej dotychczasowej karierze. Jestem bardzo dumny z nowych piosenek. Możliwość współprodukowania ich była dla mnie dodatkową przyjemnością – opowiada Michael Bublé.

Dla Michaela Bublé jest to niezwykle pracowity rok. Oprócz płyty ukaże się również film ukazujący kulisy jego codziennego życia. Fani będą mogli na własne oczy zobaczyć, jak wyglądają przygotowania do koncertów i co dzieje się na backstage’u.

Michael Bublé jest wielokrotnym laureatem nagród Juno oraz Grammy, a każdy jego kolejny album zyskał status platyny nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również na całym świecie. Jego wydawnictwa trafiały na szczyty prestiżowego notowania Billboardu. Najbardziej spektakularnym sukcesem w dorobku artysty był album Crazy Love, który na wspomnianej liście gościł na pierwszym miejscu aż przez dwa tygodnie. Świąteczne wydawnictwo Christmas było najchętniej kupowanym albumem obok wydanej w tym samym czasie płyty Adele. To Be Loved powtórzyła sukces wcześniejszych albumów i bez wątpienia taki sam los czeka najnowszą płytę Michaela Bublé.

Michaela Bublé | Nobody But Me
Premiera: 21 października 2016 roku
Warner Music

Dodaj komentarz