Na galowo na galerię

Instytut Designu włącza się w akcję Smaczne Zakończenie Lata, organizowaną na Placu Artystów przez Urząd Miasta Kielce. Przez dwa dni, 27 i 28 sierpnia (sobota i niedziela) w godzinach 15.00–18.00 uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach Na galowo na galerię, które poprowadzą koordynatorzy z IDK.

„Na galowo na galerię” (źródło: mat. pras. organizatora)

„Na galowo na galerię” (źródło: mat. pras. organizatora)

Celem weekendowej akcji jest zachęcenie najmłodszych do odwiedzenia wraz z rodzicami Galerii Głównej IDK i promocja nowej wystawy pt. Lekcja Designu, której otwarcie zaplanowano na 9 września. Zarówno wystawa, jak i warsztaty są skierowane szczególnie do dzieci. Podczas zajęć najmłodsi wykonają papierowe akcesoria (kapelusze, wąsy, okulary, muszki, krawaty, kołnierzyki), tak by mogły potem odwiedzić w nich wystawę.

Podczas Smacznego Zakończenia Lata będzie można również sfotografować się w specjalnie stworzonej scenografii wykonanej w pracowni warsztatów Własnoręczni, przedstawiającej ikony polskiego designu. Przez cały czas IDK tworzy Bazę Złotych Rączek – osób potrafiących wszystko naprawić. Podczas dwudniowej imprezy można zgłaszać siebie lub wskazywać takie osoby.

Na galowo na galerię – warsztaty
Od 27 do 28 sierpnia 2016 roku
Instytut Designu
Kielce

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR