• 2016-08-27

Armageddon!

Wspólne granie widzów z muzykami z People of the Haze, Kultury Upadłej i Evidence Based Medicine na otwarcie sezonu we Wrocławskim Teatrze Współczesnym! Na początek sezonu – 2, 3 i 4 września – spektakl Radio Armageddon.Transmisja.

Scena ze spektaklu – na pierwszym planie Konrad Wosik – Cyprian, fot. Tomasz Żurek (źródło: materiały prasowe organizatora)

Scena ze spektaklu – na pierwszym planie Konrad Wosik – Cyprian, fot. Tomasz Żurek (źródło: materiały prasowe organizatora)

Po każdym przedstawieniu odbędzie się spotkanie i krótkie jam session z zespołami muzycznymi występującymi na scenie. 2 września – Evidence Based Medicine, 3 września – People of the Haze, 4 września – Kultura Upadła. Organizatorzy zachęcają widzów do przyniesienia ze sobą gitary lub innego instrumentu.

Czworo licealistów urodzonych w 1984 roku zakłada zespół Radio Armageddon. Zdobywają olbrzymią popularność wśród rówieśników i prowokują zamieszki przeciw systemowi, w którym wszystko jest do kupienia. Znika lider kapeli – Cyprian. Co się z nim stało, czy żyje, czy się znajdzie? Polska, szkoła i młodość opisane bez taryfy ulgowej. Wersja sceniczna jest rodzajem dialogu z powieścią Jakuba Żulczyka Radio Armageddon. Jej bohaterowie spotykają się na imprezie z okazji 10-lecia matury i przy pomocy tajemniczego narkotyku WSB-23 wracają do najgorętszego czasu w swoim życiu.

Jakub Żulczyk  | Radio Armageddon.Transmisja, reż. Tomasz Hynek
2, 3 i 4 września 2016 roku, godz. 19.00
Wrocławski Teatr Współczesny

Dodaj komentarz