• 2016-08-27

Armageddon!

Wspólne granie widzów z muzykami z People of the Haze, Kultury Upadłej i Evidence Based Medicine na otwarcie sezonu we Wrocławskim Teatrze Współczesnym! Na początek sezonu – 2, 3 i 4 września – spektakl Radio Armageddon.Transmisja.

Scena ze spektaklu – na pierwszym planie Konrad Wosik – Cyprian, fot. Tomasz Żurek (źródło: materiały prasowe organizatora)

Scena ze spektaklu – na pierwszym planie Konrad Wosik – Cyprian, fot. Tomasz Żurek (źródło: materiały prasowe organizatora)

Po każdym przedstawieniu odbędzie się spotkanie i krótkie jam session z zespołami muzycznymi występującymi na scenie. 2 września – Evidence Based Medicine, 3 września – People of the Haze, 4 września – Kultura Upadła. Organizatorzy zachęcają widzów do przyniesienia ze sobą gitary lub innego instrumentu.

Czworo licealistów urodzonych w 1984 roku zakłada zespół Radio Armageddon. Zdobywają olbrzymią popularność wśród rówieśników i prowokują zamieszki przeciw systemowi, w którym wszystko jest do kupienia. Znika lider kapeli – Cyprian. Co się z nim stało, czy żyje, czy się znajdzie? Polska, szkoła i młodość opisane bez taryfy ulgowej. Wersja sceniczna jest rodzajem dialogu z powieścią Jakuba Żulczyka Radio Armageddon. Jej bohaterowie spotykają się na imprezie z okazji 10-lecia matury i przy pomocy tajemniczego narkotyku WSB-23 wracają do najgorętszego czasu w swoim życiu.

Jakub Żulczyk  | Radio Armageddon.Transmisja, reż. Tomasz Hynek
2, 3 i 4 września 2016 roku, godz. 19.00
Wrocławski Teatr Współczesny

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR