• 2016-08-19

9. OKK! design

Projektowanie uzależnia podczas 9. OKK! design. To ostatnia szansa, aby zostać partnerem wydarzenia.

9. OKK! design w Warszawie (źródło: mat. pras. organizatora)

9. OKK! design w Warszawie (źródło: mat. pras. organizatora)

Trwają zapisy na 9. edycję OKK! design, która odbędzie się 5 września w przestrzeni kreatywnej Mysia 3 w Warszawie. Organizatorzy zapraszają partnerów do współtworzenia wydarzenia, a także architektów i projektantów wnętrz do rejestracji. Hasłem kolejnej, 9. edycji OKK! design będzie: „projektowanie uzależnia”.

W części merytorycznej przewidziane są prelekcje partnerów, spotkania oraz wykłady gości specjalnych. Tym razem będą to:

Doktor Jan Sikora – architekt wnętrz, członek IIDA (Światowe Stowarzyszenie Architektów Wnętrz z siedzibą w USA). Laureat wielu międzynarodowych nagród branżowych, wykładowca akademicki.

Robert Majkut – światowej sławy projektant, wielokrotnie nagradzany przez międzynarodowe jury, wykładowca, wizjoner i mentor designu. Założyciel Robert Majkut Design, w tym roku obchodzi 20-lecie pracy zawodowej.

Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz – właściciele Grynasz Studio, multidyscyplinarnego zespołu projektantów. Ich obszar roboczy to: projektowanie, rozwój i wdrożenie produktu, krótkie serie produktów, mała architektura, scenografia, grafika użytkowa. Wielokrotnie nagradzani i cenieni poza granicami kraju.

Dagmara Jakubczak – blogerka, stylistka i projektantka wnętrz oraz wykładowca designu z elementami historii sztuki.

OKK! design to elitarne wydarzenie, skupiające od 2012 roku ludzi z branży wnętrzarskiej i architektonicznej, mające formułę szkoleniowo-konferencyjną, podczas której prezentowane są najnowsze technologie i rozwiązania projektowe. Założeniem twórców projektu jest promowanie najlepszego wzornictwa oraz przekazywanie rzetelnej wiedzy i tworzenie platformy łączącej branżę.

Architekci, projektanci wnętrz oraz styliści mają w tym czasie okazję osobistego spotkania z przedstawicielami firm, którzy kierują do nich swoje produkty oraz usługi. To również idealna przestrzeń bezpośredniego dialogu i konfrontacji producentów z ich odbiorcami. Fakty te sprawiają, że OKK! design cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i jest chętnie relacjonowane w mediach.

Wszystkie kreatywne, nastawione na dialog firmy z branży wnętrzarskiej są zapraszane przez organizatorów do partnerstwa w projekcie. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 sierpnia 2016 r. Szczegóły na stronie internetowej OKK! design.

Markę OKK! design stworzyła Olga Kisiel-Konopka, specjalistka Public Relations i filolog polska. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Public Relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2006 roku związana z branżą wnętrzarską, PR i mediami. Ma na swoim koncie organizację około 500 wydarzeń i autorskich projektów kreatywnych.

9. OKK! design
5 września 2016 roku
Warszawa

Dodaj komentarz