• 2016-08-13

Wniebo – muzyczna sytuacja na dachu

Wniebo 2 to muzyczna sytuacja na dachu zorganizowana przez Muzeum Współczesne we Wrocławiu. 15 sierpnia odbędą się tam koncerty i projekty społeczne.

„Wniebo 2” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Wniebo 2” (źródło: materiały prasowe organizatora)

W sierpniowe dni miasto spowalnia. Bierze wolne od wielkich aktywności. Oddajcie się „nicnierobieniu”. Podobnie jak w minionym roku, Muzeum Współczesne we Wrocławiu zaprasza na dach. 15 sierpnia będzie można słuchać muzyki, leżakować, popijać drinki i jeść watę cukrową. Możliwa jest nawet podróż na księżyc!

Zagrają:

Marta Malinowska (Young Majli) – dziennikarka radiowa związana z Radiem Wrocław, Radiem RAM i RW Kultura. Przez cały tydzień, namawia w eterze do odkrywania ciekawych brzmień, których pochodzenie nie ma znaczenia. Bardziej od gatunku liczy się pomysł i wykonanie. Entuzjastka czarnych brzmień, rytmu i bassu. Związana z wielozadaniowym kolektywem regime brigade, który reprezentuje jako djka, dziennikarka i aktywistka muzyczna.

Jakub Walczak (Popa Lalczak) – pomysłodawca i jeden z założycieli kolektywu regime brigade, pod znakiem którego często pojawia się w roli dja. Inspiracje muzyczne czerpie z wielu gatunków, jednak swój gust kieruje w stronę brzmień house’owch i minimalnych. Nie szufladkuje selekcji, bo jak sam mówi „liczy się groove, który wyzwala czystą i nieskrępowaną chęć do tańca”.

Wniebo 2
15 sierpnia 2016 roku
Muzeum Współczesne we Wrocławiu

Dodaj komentarz