• 2016-08-12

Miuosh x Jimek x NOSPR we Wrocławiu

10 września we Wrocławiu w ramach Koalicji Miast dla Kultury odbędzie się koncert Miuosh x Jimek x NOSPR.

Miuosh x Jimek x NOSPR (źródło: materiały prasowe organizatora)

Miuosh x Jimek x NOSPR (źródło: materiały prasowe organizatora)

Projekt Miuosh x Jimek x NOSPR po raz pierwszy zaprezentował się w marcu ubiegłego roku w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Sukces przyniósł kolejne odsłony, o które zabiegali widzowie, zapełniający sale na każdym z koncertów.

Sukces koncertu jest spowodowany tym, że po raz pierwszy w takiej skali i na takim poziomie muzycznym, mogliśmy wysłuchać połączenia brzmienia pełnego składu orkiestrowego z wokalistą reprezentującym środowisko hip-hopowe. Aranżacją i prowadzeniem słynnej katowickiej orkiestry zajął się Radzimir Dębski, występujący pod pseudonimem artystycznym – Jimek, na scenie spotka się z legendarnym raperem i producentem muzycznym Miłoszem Pawłem Boryckim, czyli Mioushem.

Miuosh x Jimek x NOSPR, fot. Agnieszka Milińska (źródło: materiały prasowe organizatora)

Miuosh x Jimek x NOSPR, fot. Agnieszka Milińska (źródło: materiały prasowe organizatora)

10 września Jimek x Miuosh x NOSPR wystąpią na placu Wolności we Wrocławiu. To kolejne, po koncercie Davida Gilmoura, wydarzenie Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, podczas którego przestrzeń między gmachami Narodowego Forum Muzyki i Opery Wrocławskiej wypełni się znakomitą muzyką.

Jimek x Miuosh x NOSPR
10 września 2016 roku
Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016

Dodaj komentarz