Weź udział w Międzynarodowym Biennale Fotograficznym

Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach i Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Świętokrzyski zapraszają fotografujących z całego świata – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów – do wzięcia udziału w wielkim konkursie fotograficznym. W tym roku obędzie się XVII Międzynarodowe Biennale Krajobrazu pt. Definicja przestrzeni / Space – Definiction.

„XVII Międzynarodowe Biennale Krajobrazu” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„XVII Międzynarodowe Biennale Krajobrazu” (źródło: materiały prasowe organizatora)

XVII Międzynarodowe Biennale Krajobrazu Definicja przestrzeni / Space – Definiction 2016 nawiązuje do tradycji fotografii krajobrazowej Kieleckiej Szkoły Krajobrazu i poprzednich edycji Biennale Krajobrazu Polskiego, lecz – uwzględniając gwałtowność zmian nowoczesnego świata – poszerza zakres tematyczny prac również o inne, poza klasycznym krajobrazem i naturą, przestrzenie, w których funkcjonuje współczesny człowiek. To przestrzenie: miejska, industrialna oraz prywatna, osobista.

Celem Organizatorów jest integracja tych artystów fotografików, którzy w swojej twórczości podejmują próby twórczego zdefiniowania takich przestrzeni, oraz szeroka konfrontacja ich dzieł na wystawie pokonkursowej i w wydawnictwie jej towarzyszącym. Międzynarodowy wymiar Biennale pozwala gromadzić prace z różnych stron świata i pokazać jego obraz przefiltrowany poprzez indywidualne spojrzenia artystów fotografików.

W obszarze zdecydowanie fotograficznego charakteru Biennale organizatorzy stworzyli również kategorię video art – dla tych, którzy pełniej wypowiadają się poprzez ruchome obrazy.

Więcej informacji o konkursie na stronach organizatorów.

Definicja przestrzeni / Space – Definiction,
XVII Międzynarodowe Biennale Krajobrazu

Organizatorzy: Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach
Termin nadsyłania prac do 15 października 2016 roku

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR