• 2016-08-01

Akty zgonu

Toruńska Grupa Improwizacyjna Teraz przedstawi Akty zgonu – spektakl improwizowany oparty na kartach z Czarnych Historii.

Grupa Improwizacyjna Teraz (źródło: materiały prasowe organizatora)

Grupa Improwizacyjna Teraz (źródło: materiały prasowe organizatora)

Grupa powstała w grudniu 2012 roku. Pewnego wieczora marznący w pubie jegomoście spontanicznie wskoczyli na scenę i tak trwa to do dziś. Przez paręnaście miesięcy działalności zdążyli poznać się na wskroś, płakać po rozstaniach i cieszyć się z nowych nabytków. W pocie czoła szlifowali warsztat improwizatorski, ćwicząc się zarówno w krótkich, jak i w długich formach impro. Nauczyli się słuchać, patrzeć, mówić, chodzić, gestykulować i wyrażać emocje. Następnie wszystkie umiejętności zgromadzili jako jeden kapitał warsztatu grupy efektownych i skutecznych improwizatorów.

Akty Zgonu to jeden z ich sztandarowych spektakli, który nie bójmy się tego powiedzieć, po prostu dobrze im wychodzi. Publiczność losuje zagadkę makabrycznej śmierci. Następnie grupa rzuca się w wir szalonych opowieści, próbując ustalić bieg wydarzeń. Kto zabił? Dlaczego? I czy na pewno śmierć jest końcem wszystkiego? Odpowiedź na te i wiele innych pytań poznacie podczas pełnego czarnego humoru spektaklu… Dla miłośników kryminałów pozycja obowiązkowa. A tak prawdę mówiąc to dla wszystkich.

Akty zgonu, Grupa Improwizacyjna Teraz
Obsada: Joanna Fujarska, Tomasz Nowak, Piotr Pawłowski, Robert Rychlicki-Gąsowski, Mateusz Świerski, Marcin Walentynowicz, Wiktor Walentynowicz, Kornel Wawrzyniak
4 sierpnia 2016 roku, godz. 19.00
Dwór Artusa w Toruniu

Dodaj komentarz