• 2016-07-26

Morcheeba zagra w Polsce

Na początku października grupa Morcheeba wystąpi w Polsce jako Skye & Ross. Muzycy zaplanowali cztery koncerty w większych miastach.

Skye & Ross (źródło: materiały prasowe organizatora)

Skye & Ross (źródło: materiały prasowe organizatora)

Morcheeba to jeden z najsłynniejszych trip-hopowych zespołów wszechczasów. Grupę założyli w 1995 roku bracia Godfrey. Wkrótce dołączyła do nich niezwykle charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów Skye Edwards. Morcheeba ma swoim koncie 9 albumów i kilka milionów sprzedanych płyt, które podbiły serca fanów muzyki klubowej. W 2003 roku Skye opuściła zespół i rozpoczęła karierę solową, ale w 2010 powróciła do Morcheeby, ażeby wspólnie nagrać nową płytę grupy. Album Blood Like Lemonade ukazał się w czerwcu 2010 i przyniósł kolejny przebój, Even Though. Natomiast już 2 września będzie miała premierę płyta sygnowana jako Skye and Ross from Morcheeba. Pierwszy singiel z nowej płyty zatytułowany jest Light Of Gold i już zyskał uznanie fanów.

Jesienią duet wyrusza w trasę koncertową, w ramach której odwiedzą nasz kraj. Podczas koncertów będzie można usłyszeć największe utwory, takie jak Rome Wasn’t Built In A Day, The Sea, Otherwise, Trigger Hippie, Blindfold oraz materiał z najnowszego albumu.

Morcheeba
5 października 2016 roku, Klub Rotunda w Krakowie
6 października 2016 roku, Klub Progresja w Warszawie
7 października 2016 roku, Klub Stary Maneż w Gdańsku
8 października 2016 roku, CK Zamek w Poznaniu
Good Music Productions

Dodaj komentarz