• 2016-07-25

Konstrukcje w przestrzeni

Galeria PhotoZona Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu zaprasza na wystawę fotografii Konstrukcje w przestrzeni autorstwa Remigiusza Koniecko, która rozpocznie się 29 lipca.

Remigiusz Koniecko, „Konstrukcje w przestrzeni” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Remigiusz Koniecko, „Konstrukcje w przestrzeni” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Galeria PhotoZona organizuje wystawy o zróżnicowanym charakterze formalnym (fotografia, fotoobiekt, fotoinstalacja), które poza miejscem ekspozycji (Dolnośląskie Centrum Informacji Kulturalnej) będą upublicznione również w mediach elektronicznych i publikacjach.  Zadaniem galerii jest prezentacja dokonań powstałych w fotomedialnym nurcie sztuki. Publiczności zostanie zaprezentowany dorobek artystyczny, który ma swoje źródło w ogólnopolskim środowisku akademickim, ze szczególnym uwzględnieniem realizacji powstałych w dolnośląskim kręgu artystycznym.

Remigiusz Koniecko – urodził się w 1977 roku. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, Wydziału Komunikacji Multimedialnej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Podczas studiów rozpoczął autorski cykl Przestrzenie formalne, który wynikał z jego zainteresowań przestrzenią egzystencjalną. W swoich fotografiach odwołuje się zarówno do formy jak i funkcji architektury, próbując stworzyć swój własny model widzenia przestrzeni. Obecnie zajmuje się fotografią od strony twórczej i dydaktycznej.

Konstrukcje w przestrzeni, Remigiusz Koniecko
Kurator: Agata Szuba
Wernisaż: 29 lipca 2016 roku, godz. 17.00
Galeria PhotoZona, Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR