• 2016-07-22

Xiu Xiu Plays The Music of Twin Peaks

W trakcie trwania 16. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty (Wrocław, od 21 do 31 lipca), codziennie od 22.00, organizatorzy zapraszają do plenerowego Klubu Festiwalowego w Arsenale, którego program powstał w tym roku we współpracy z T-Mobile Electronic Beats.

„16. Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

„16. Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Kalifornijskie post-punkowe eksperymentalne trio Xiu Xiu po raz ostatni zinterpretuje na żywo muzykę do kultowego serialu Miasteczko Twin Peaks.

Diabły na scenie, diabły wokalnie. Eskalacja wściekłości i jeden z najlepszych koncertów w życiu – mowa tu o amerykańskich szaleńcach z Ho99o9 w słowach Igora Prusakowskiego. Tego nie można przegapić. Lubimy takich łobuzów!

Muzyczne rodzinne trio, które trzeba zobaczyć razem na scenie? Wojciech, Piotr i Bartosz Waglewscy jako Waglewski Fisz Emade. Kolejnym polskim akceptem będzie koncert Much – Powracająca Fala. Na scenie wybrzmią uwspółcześnione wersje takich piosenek, jak choćby Rzeka miłości, morze radości, ocean szczęścia.

W tym roku po raz pierwszy na muzycznej scenie Nowych Horyzontów zagości T-Mobile Electronic Beats, w ramach której wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny na podstawie karnetu lub biletu na koncert ważnego w danym dniu. Obok Natalii Nykiel, która w krótkim czasie stałą się jedną z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju pojawi się Emika. Bezkompromisowi RSS B0YS zagrają obok punkrockowca elektroniki T.Raumschmiere, a delikatna Niemoc zaprezentuje się w kontraście do pionierki electro z Gruzji Natalie Beridze | TBA. Na scenie także BAASCH ze swoim niezwykle nastrojowym, pełnym emocji głosem oraz wybuchowa mieszanka electro i house’u – warszawski duet Bert i Igor, czyli Last Robots. Wyjątkową niespodziankę na Nowe Horyzonty szykuje Artur Rojek, ambasador projektu Electronic Beats, który wystąpi w nieoczywistej roli… DJ-a.

16. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu
Od 21 do 31 lipca 2016 roku
Kino Nowe Horyzonty
Wrocław

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR