• 2016-07-21

Don’t Let The Kids Win

7 października na półki sklepowe trafi debiutancki album Julii Jacklin zatytułowany Don’t Let The Kids Win. Płyta ukaże się na rynku nakładem wytwórni Transgressive Records.

Julia Jacklin, fot. Nick McKinlay (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Julia Jacklin, fot. Nick McKinlay (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Julia Jacklin dała się poznać szerszej publiczności w trakcie występów na SXSW w Austin, w Teksasie oraz Great Escape w Brighton. Jest wszechstronnie utalentowaną kompozytorką, wokalistką i gitarzystką urodzoną w Australii. Do niedawna mieszkała w garażu na obrzeżach Sydney, pracując na linii produkcyjnej jednej z fabryk specjalizującej się w wytwarzaniu olejków eterycznych. Wolny czas poświęcała na doskonalenie swoich muzycznych talentów, zastanawiając się kim jest i kim chciałaby być w przyszłości. Jej marzenia stały się rzeczywistością szybciej niż przypuszczała. Jacklin porzuciła pracę w fabryce i całkowicie poświęciła się muzyce.

Czekam na premierę mojego albumu z niecierpliwością. To spełnienie moich najskrytszych marzeń – mówi Julia.


Leadlight to drugi utwór zapowiadający pierwsze wydawnictwo artystki. Do kompozycji powstał teledysk, którego autorką jest sama Julia.

W sierpniu artystka wyrusza w tournée po Europie i Ameryce Północnej. W Stanach wystąpi jako gość specjalny na jednej scenie z Marlonem Williamsem, a w Europie z zespołem Whitney.

Julia Jacklin | Don’t Let The Kids Win
Premiera: 7 października 2016 roku
Transgressive Records

Dodaj komentarz