• 2016-07-20

PJ Harvey zagra w Warszawie

PJ Harvey w październiku i listopadzie tego roku zagra 17 koncertów w wielu europejskich miastach, w tym 12 października w Warszawie w Hali Torwar.

Koncert PJ Harvey podczas Open'er Festival 2016, fot. Piotr Tarasewicz/Universal Music Polska (źródło: materiały prasowe organizatora)

Koncert PJ Harvey podczas Open'er Festival 2016, fot. Piotr Tarasewicz/Universal Music Polska (źródło: materiały prasowe organizatora)

Polscy fani niedawno mieli okazję obejrzeć fantastyczny koncert Artystki podczas tegorocznego Festiwalu Opener w Gdyni. Show wyreżyserowany jest przez brytyjskiego reżysera Iana Ricksona, za światło odpowiedzialny jest Adam Silverman, a za multimedia Jeremy Herbert. Niesamowite stroje dla PJ Harvey przygotowała Ann Demeulemeester.

Od momentu gdy na scenę wkracza krokiem marszowym 10 muzyków ze swoimi instrumentami, publiczność wciągana jest w unikalne koncertowe doświadczenie, potężne, inspirujące, prowokujące, radosne i przepięknie wykonane, pełne utworami, które są odbiciem naszych czasów.

Na scenie PJ Harvey towarzyszą: John Parish, Mick Harvey, Jean-Marc Butty, Alain Johannes, Terry Edwards, James Johnston, Kenrick Rowe, Alessandro Stefana i Enrico Gabrielli.

13 lipca do stacji radiowych, streamingu i sprzedaży cyfrowej trafił zupełnie nowy utwór PJ Harvey Guilty, który został nagrany podczas sesji nagraniowej do płyty The Hope Six Demolition Project, jednak nie znalazł się na płycie.

PJ Harvey
12 października 2016 roku
Hala Towar w Warszawie

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR