• 2016-07-19

Półmetek wakacji z Klubem Komediowym

Lipiec powoli się kończy, pogoda nas nie oszczędza, ale Klub Komediowy ma propozycje dla wszystkich, którzy zostali w Warszawie. Improwizatorów będzie można spotkać na letniej scenie Placu Zabaw nad Wisłą lub w Kinotece.

Półmetek wakacji z Klubem Komediowym (źródło: materiały prasowe organizatora)

Półmetek wakacji z Klubem Komediowym (źródło: materiały prasowe organizatora)

Bitwa na dubbingi (Plac Zabaw nad Wisłą)
20 lipca, godz. 21.00

Kultowy format improwizowany polegający na podkładaniu głosów pod fragmenty najgorszych filmów świata. Improwizatorzy wymyślają teksty na żywo, na oczach widzów. Profesor Walos odpowiedzialny za całe zamieszanie wybierze kolejny raz najciekawsze klipy z przepastnych archiwów Radomskiego Promyka i fragmenty filmów. To będzie wieczór pełen filmów strasznych, dziwnych, niezrozumiałych. Po prostu innych.

Sufin/Młynarski (Kinoteka)
24 lipca, godz. 18.00

Romans Klubu Komediowego z Kinoteką trwa i rozwija się coraz bardziej ze spektaklu na spektakl. Z letnim repertuarem Kinoteki w komediowej formule mierzą się duety z Klubu Komediowego. Co dwa tygodnie w weekend sale kinowe zamieniają się w scenę teatralną, a śmiać się można nawet z wielkich filmowych dramatów. W najbliższa niedzielę zagrają w duecie członkowie Klancyka – Michał Sufin i Bartosz Młynarski.

Spektakl improwizowany dla dzieci Nikt nic nie wie (Plac Zabaw nad Wisłą)
24 lipca, godz. 15.00

Dzieci obejrzą cykl scen, w których będą mogły brać udział, nadawać im bieg, grać wspólnie z improwizatorami w gry, proponować własne pomysły na sceny. Improwizowany spektakl jest doskonałym narzędziem poszerzającym granice wyobraźni – i dziecka i rodziców. I jest komediowy!

Półmetek wakacji z Klubem Komediowym
Od 20 do 24 lipca 2016 roku
Warszawa

Dodaj komentarz