Konkurs Warszawskiej Szkoły Fimowej

Warszawska Szkoła Filmowa ponownie przyzna stypendia naukowe kreatywnym i utalentowanym młodym twórcom. Rusza konkurs pod hasłem „Awatar”.

Konkurs pod hasłem „Awatar” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Konkurs pod hasłem „Awatar” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Program stypendialny Warszawskiej Szkoły Filmowej to szansa dla kreatywnych osób zainteresowanych kulturą, sztuką i światem nowoczesnych multimediów. Uczelnia to nie tylko profesjonalny sprzęt, najnowocześniejsze technologie i nieustający rozwój. To także wyjątkowi wykładowcy i unikalne metody nauczania. Nowatorskie programy edukacyjne łączą w sobie klasyczne, sprawdzone techniki z zupełnie nowym podejściem do szeroko pojętej kultury i współczesnych multimediów.

Weź udział w konkursie i udowodnij, że myślisz niekonwencjonalnie, że dostrzegasz otaczający Cię świat, masz pasję i chcesz ją rozwijać. Liczy się kreatywność – warsztatu nauczysz się u nas!

Tegoroczne hasło konkursowe brzmi: „Awatar”.

Awatar to słowo, które trafnie opisuje współczesną rzeczywistość. Funkcjonujemy w wielu wymiarach, mamy różne tożsamości, inną w świecie realnym, inną w filmie, w sieci, czy w grach. A może tych rzeczywistości nie da się już rozdzielić? Pozostawiamy Was z tym pytaniem.

Prześlij dowolną formę multimedialną – film, zdjęcia, muzykę, opowiedz historię w formie, w której czujesz się najlepiej i wygraj roczne stypendium na naukę w największym kompleksie szkół filmowych w Polsce!

Stypendia zostaną przyznane na kierunku Film i Multimedia w pięciu specjalnościach:

  • Realizacja Obrazu Filmowego
  • Reżyseria
  • Montaż
  • Kreacja Dźwięku
  • Fotografia.

Zgłoszenia należy przesyłać (na płycie CD lub DVD) do Działu Kreatywnego Warszawskiej Szkoły Filmowej, ul. Gen. Zajączka 7, 01-518 Warszawa.

Termin wysyłania zgłoszeń mija 26 sierpnia. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 sierpnia.

Konkurs pod hasłem „Awatar”
Termin wysyłania zgłoszeń: do 26 sierpnia 2016 roku
Wyniki konkursu: 31 sierpnia 2016 roku
Warszawska Szkoła Filmowa

Dodaj komentarz