• 2016-06-30

OCN – Migotanie feat. Jamal & Skubas

Utwór Migotanie to kolejny singiel promujący wydany na jesień album Demon i karzeł. W piosence obok Macieja Wasio, gościnnie pojawiają się Tomek Mioduszewski (Jamal) oraz Radek Skubaja (Skubas). Dzięki temu, mamy tu do czynienia z wyjątkową kolaboracją trzech mocnych i bardzo różnych osobowości muzycznych.

OCN, „Demon i karzeł” – okładka płyty (źródło: materiały prasowe wydawcy)

OCN, „Demon i karzeł” – okładka płyty (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Tak współpracę komentuje wokalista zespołu OCN – Maciej Wasio: Przede wszystkim bardzo się kumplujemy i mimo mocnych charakterów, mamy świetne relacje! Nasze demony najwyraźniej się lubią i dobrze dogadują. Jestem olbrzymim fanem ich ostatnich płyt, tym bardziej mnie cieszy, że udało się spotkać wspólnie w jednym układzie dźwięków i słów.

Teledysk do utworu powstał w trakcie trasy koncertowej promującej ostatni album grupy, na przełomie lutego i marca tego roku. Aktualnie OCN przygotowuje się do serii specjalnych występów z okazji 15-lecia grupy. Początkiem obchodów, będzie sierpniowy koncert grupy, w ramach festiwalu Capital Of Rock we Wrocławiu, gdzie zespół wystąpi u boku takich gwiazd jak Rammstein czy Limp Bizkit.

Album Demon i karzeł ukazał się 25 września 2015 roku.

OCN  feat. Jamal & Skubas | Migotanie
27 czerwca 2016 roku
Warner Music

Dodaj komentarz