• 2016-06-28

BOKKA | Answer Me

22 czerwca ukazał się podwójny singiel zespołu BOKKA, zawierający punkowy, energetyczny Answer Me (dostępny na edycji specjalnej albumu) oraz zamykający płytę Don’t Kiss And Tell, spokojny, kojący Too Far Too Close.

BOKKA, „Answer Me” – okładka singla (źródło: materiały prasowe wydawcy)

BOKKA, „Answer Me” – okładka singla (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Przez ostatnie miesiące zespół pracował nad wyjątkową gratką dla swoich fanów, która właśnie wychodzi na jaw. Do Answer Me powstał dynamiczny klip autorstwa młodego kolektywu filmowego RO/SA, a Too Far Too Close doczekało się ilustracji w formie bezpłatnej gry-aplikacji, która jeszcze przed wakacjami trafi do app store i play store.

Zmylili wszystkich pierwszym singlem z płyty Don’t Kiss And Tell. Let It sugerował raczej powtórkę klimatu z debiutanckiego albumu… po premierze okazało się jednak, że BOKKĘ ciągnie w zupełnie inne rejony. Na nowym wydawnictwie pojawia się zdecydowanie więcej rocka, psychodelii i post punka… Po pierwszych koncertach z nowym materiałem, pojawiły się typy na drugi singiel. I tutaj znów zaskoczenie. Zespół wybrał najbardziej charakterystyczne i jednocześnie skrajnie odmienne od siebie utwory z płyty. Taka właśnie jest BOKKA – bezkompromisowa, oryginalna, sięgająca dalej i nie próbująca przypodobać się publiczności za wszelką cenę.

BOKKA | Answer Me
22 czerwca 2016 roku
NEXTPOP

Dodaj komentarz