• 2016-06-27

My Woman

2 września do sprzedaży trafi trzeci album Angel Olsen zatytułowany My Woman. Płyta ukaże się nakładem wytwórni Jagjagwar. Album jest dopełnieniem poprzednich dokonań artystki, ale tym razem Olsen zweryfikowała swoje podejście do tworzenia utworów i weszła w nową fazę komponowania. Na płycie usłyszymy piosenki zarówno popowo-rockowe, jak i te bardziej refleksyjne.

Angel Olsen (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Angel Olsen (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Nowy materiał został wyprodukowany przez Justina Raisena (Charli XCX, Sky Ferreira, Santigold) i zarejestrowany na żywo w kultowym studiu Vox Studios w Los Angeles. Do współpracy artystka zaprosiła gitarzystę Setha Kauffmana, który dołączył do zespołu Olsen składającego się z Emily Elhaji (gitara basowa), Joshuy Jaegera (perkusja) oraz Stewarta Bronaugha (gitara).

Album niekoniecznie jest feministycznym manifestem, ale czasem porusza kobiece tematy. Pojawiające się w mojej głowie obrazy wykorzystałam w taki sam sposób, w jaki tworzy się scenariusz manipulując wspomnieniami tak, by pasowały do niego. Tym niemniej pozostawiam dowolność interpretacji utworów odbiorcy – mówi Olsen.

Angel Olsen | My Woman
Premiera: 2 września 2016 roku
Jagjagwar

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR