• 2016-06-23

Riverside w formacie 5.1

Już 22 lipca ukaże się wyjątkowa wersja ostatniego, bestsellerowego albumu Riverside Love, Fear and The Time Machine z dźwiękiem zmiksowanym w formacie 5.1. Album dostępny będzie w postaci CD + DVD, w digipaku z delikatnie zmodyfikowaną grafiką na okładce.

Riverside, „Love, Fear and The Time Machine ” – okładka płyty (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Riverside, „Love, Fear and The Time Machine ” – okładka płyty (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Riverside komentuje nowy mix albumu: Nigdy wcześniej nie nagrywaliśmy naszych albumów w formacie 5.1. Ponieważ Love, Fear and The Time Machine to zdecydowanie nasze najlepiej brzmiące wydawnictwo, uznaliśmy, że interesującym doświadczeniem będzie zaprezentowanie słuchaczom materiału w nowym miksie. Bruce Soord wykonał naprawdę niesamowitą pracę i jesteśmy więcej niż pewni, że nowe brzmienie płyty przypadnie naszym fanom do gustu.

Po śmierci gitarzysty Piotra Grudzińskiego w lutym 2016, zespół odwołał wszystkie zaplanowane na rok 2016 koncerty, ale nie zrezygnował z innych planów. Pierwszym wydawnictwem po śmierci Grudzińskiego jest wspomniany już mix 5.1 Fear, Love and The Time Machine, natomiast na jesień 2016 zaplanowano specjalny album, będący kompilacją wszystkich instrumentalnych utworów Riverside, ale także zawierający nagrany jeszcze z Piotrem materiał premierowy. Ponadto pod koniec roku ukaże się książkowa biografia Riverside, nad którą pracowano od ponad dwóch lat.

Riverside | Love, Fear and The Time Machine 
22 lipca 2016 roku
Mystic Production

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR