• 2016-06-09

Innocence + Experience – Live In Paris

Już 10 czerwca U2 wyda nagranie wyjątkowego koncertu w Paryżu! U2 – Innocence + Experience – Live In Paris będzie dostępne na Blu-Ray, DVD i w sprzedaży cyfrowej.

U2, „Innocence + Experience – Live In Paris” – okładka płyty (źródło: materiały prasowe wydawcy)

U2, „Innocence + Experience – Live In Paris” – okładka płyty (źródło: materiały prasowe wydawcy)

To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce w grudniu zeszłego roku, a sam koncert uświetniły gościnne występy takich artystów jak Eagles of Death Metal i Patti Smith. Podczas U2 – Innocence + Experience – Live In Paris zespół wykonał utwory z ostatniej płyty Songs of Innocence jak również największe przeboje m.in. Including I Will Follow, Pride (In the Name of Love), Vertigo, Sunday Bloody Sunday, Until The End of the World, Beautiful Day, Where The Streets Have No Name.

“Reżyseria Innocence + Experience była czymś strasznym” opowiada Hamish Hamilton odpowiedzialny za transmisję na żywo. „Techninczy koszmar połączony z kreatywnym rollercoasterem. To było dla mnie wyzwaniem pod każdym kątem. Największe wrażenie zrobiło na mnie połączenie wielowątkowej narracji i to jakie emocje ona wywoływała. Odbywa się wiele dobrych koncertów, ale tak wyjątkowych jak ten jest bardzo mało.”

Trasa Innocence + Experience rozpoczęła się w Vancouver w maju 2015. Do tej pory koncerty zobaczyło ponad 1,2 mln fanów w 22 europejskich i amerykańskich miastach.

U2 | Innocence + Experience – Live In Paris
Premiera: 10 czerwca 2016 roku
Universal Music Polska

Dodaj komentarz