Zostań redaktorem O.pl Polskiego Portalu Kultury!

Jeśli interesujesz się szeroko pojętą kulturą, czytasz, oglądasz, słuchasz, chcesz rozwijać swoje zainteresowania i ekscytuje Cię możliwość wpływania na kulturalne gusta innych ludzi – zapraszamy do redakcji O.pl na dwumiesięczny staż! Jeśli spodoba Ci się praca z nami, a nam spodoba się Twoja praca – zaproponujemy Ci, byś został z nami na dłużej.

Zostań redaktorem O.pl Polskiego Portalu Kultury!

Zostań redaktorem O.pl Polskiego Portalu Kultury!

Jak wygląda staż?

U nas spędzisz czas intensywnie, współtworząc dwa największe serwisy informacyjne portalu – news.o.pl i wydarzenia.o.pl. Do Twoich obowiązków będzie należało redagowanie tekstów prasowych, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z najważniejszymi instytucjami kultury z całej Polski, a także współpracowanie z nimi przy promocji wydarzeń. Pogłębisz wiedzę z zakresu pasjonujących Cię dziedzin kultury. Nauczysz się organizować własny czas pracy. Dowiesz się, jak zarządzać treścią w Internecie i poznasz zasady upowszechniania danych.

Jakie są nasze wymagania?

Oczekujemy od Ciebie szerokiej znajomości zagadnień z wybranych dziedzin kultury (przynajmniej jednej z wymienionych: teatr, literatura, architektura, design), doskonałej polszczyzny i swobody w operowaniu słowem pisanym, podstawowej umiejętności obsługi wybranych programów graficznych i pakietu Office. Cenimy rzetelność, zaangażowanie, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Zasady rekrutacji

Na staż przyjmujemy studentów kierunków humanistycznych, którzy nie ukończyli 26 roku życia. Staż jest bezpłatny. Po jego zakończeniu oferujemy możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin. Zastrzegamy sobie możliwość nie podjęcia stałej współpracy.

Jeśli chcesz z nami pracować, prześlij CV oraz krótki opis swoich zainteresowań kulturalnych na adres: hr@o.pl, w temacie wpisując: Staż/2016/06/Redakcja. Na zgłoszenia czekamy do 15 czerwca 2016 roku. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Komentarze (2) do artykułu “Zostań redaktorem O.pl Polskiego Portalu Kultury!”

  1. Kuba

    “Staż jest bezpłatny”. Buhahaha.

  2. M.

    Bezpłatny staż w czasach dotacji z UE, reklam i kultu różnego rodzaju operatywności od najmłodszych lat to obciach i strata czasu. A szkoda, bo portal o kulturze brzmi fajnie, tylko co z tego? Obawiam się, że samymi informacjami o architekturze i literaturze człowiek się nie naje.

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR