To tylko montaż

3 czerwca w Łodzi rozpocznie się To Tylko Montaż Film Fest – międzynarodowy wydarzenie skupiające się  na sztuce montażu audiowizualnego. Podczas Festiwalu odkryte zostaną tajniki zawodu, który nadaje ostateczny kształt dzieła, a często pomija się go w rozmowach o Kinie.

To Tylko Montaż Film Fest – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

To Tylko Montaż Film Fest – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Inicjatywa tego  wydarzenia filmowego narodziła się z potrzeby stworzenia przestrzeni do rozmowy o często pomijanej postprodukcji filmowej. Celem organizatorów jest stworzenie profesjonalnego wydarzenia filmowego, gdzie temat montażu będzie pretekstem do spotkań I integracji zarówno profesjonalistów, jak i osób na początku drogi tworzenia sztuki filmowej.

To Tylko Montaż Film Fest jest dobrą okazją dla kinomanów do obejrzenia filmów, które nie są przeznaczone do dystrybucji kinowej. Wydarzeniami towarzyszącymi Festiwalowi będą projekcje polskich i zagranicznych etiud oraz animacji w ramach Magazynu Filmowego.

Odbędą się również warsztaty montażowe z Piotrem Kmiecikiem oraz wystawa storyboardów, na której można będzie zobaczyć prace między innymi jednego z najlepszych artystów w tej dziedzinie – Tomasza Piorunowskiego.
Termin festiwalu

To Tylko Montaż Film Fest
Od 3 do 4 czerwca 2016 roku
Łódzka Strefa Kreatywna – Piotrkowska 217,
Łódź

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR