• 2016-05-21

Nienasyceni miłością

Miłość, seks i rock’n’roll na słonecznej wyspie u wybrzeży Sycylii. Film Nienascyceni w reżyserii Luca Guadagnino już w kinach!

„Nienasyceni”, reż. Luca Guadagnino – kadr z filmu (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

„Nienasyceni”, reż. Luca Guadagnino – kadr z filmu (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

W filmie pojawia się wychwalany przez międzynarodową krytykę Ralph Fiennes, niesamowita Tilda Swinton, ponętna gwiazda ekranizacji Pięćdziesięciu twarzy Greya – Dakota Johnson oraz charyzmatyczny Matthias Schoenaerts w naładowanym erotycznym napięciem filmie Luci Guadagnino, którego twórczość porównywana jest z dokonaniami Paolo Sorrentino – wybitnego reżysera Wielkiego piękna i Młodości.

Wszystko to w pulsującym rytmie przebojów legendarnej grupy The Rolling Stones. Na ekranie, oprócz zniewalających pejzaży śródziemnomorskiej wyspy, równie fascynujące kreacje, które dla Tildy Swinton przygotował sam Dior. Za pracę kamery odpowiada Yorick Le Saux – nagradzany autor zdjęć do Basenu François Ozona oraz Tylko kochankowie przeżyją Jima Jarmusha. Premiera filmu odbyła się podczas prestiżowego festiwalu filmowego w Wenecji.

Legendarna gwiazda rocka Marianne Lane (Tilda Swinton) wraz z ukochanym Paulem (Matthias Schoenaerts) uciekają przed zgiełkiem show biznesu. Spędzają upragniony urlop na oddalonej od świata, sąsiadującej ze słoneczną Sycylią, wyspie. Wszystko się jednak zmieni, kiedy z wizytą pojawi się były partner Marianne – Harry (Ralph Fiennes) wraz ze swoją piękną i wyzywającą córką Penelope (Dakota Johnson). Rajski spokój włoskiej wysepki zostanie zburzony przez zmysłowe i pełne seksualności napięcie. Nie zawsze można wygrać z ukrytymi pragnieniami.

Nienasyceni
Reż. Luca Guadagnino
Premiera: 20 maja 2016 roku
Dystrybutor w Polsce: Kino Świat

Dodaj komentarz