8. Aukcja Sztuki Współczesnej w Katowicach

21 maja 2016 roku Jazz Barze (Angelo Hotel) w Katowicach odbędzie się 8. Aukcja Sztuki Współczesnej Domu Aukcyjnego DNA. Do nabycia będzie aż 60 wybranych prac artystów młodego pokolenia.

Mariola Świgulska, „Trzeci” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Mariola Świgulska, „Trzeci” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Na katowickiej aukcji znajdą się m.in. dzieła Grzegorza Klimka, Łukasza Jankiewicza, Dariusza Grajka, Katarzyny Śmigielskiej, Stanisława Tomalaka i wielu innych twórców, którzy zdobyli już uznanie w polskim środowisku artystycznym.

Nie zabraknie także nowych nazwisk, gdyż jednym z głównych celów działalności wrocławskiego Domu Aukcyjnego DNA jest promocja młodych, ale obiecujących malarzy i rzeźbiarzy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, więc dołączyć może każdy. Licytacja dzieł zaczyna się już od 500 złotych. Licytować można na kilka sposobów: osobiście, na odległość (telefonicznie lub poprzez zlecenie licytacji pracownikowi domu aukcyjnego), a także online.

Aukcja w Katowicach jest niezwykłą okazją, dającą możliwość obcowania ze współczesną sztuką, kreowaną przez młodych polskich artystów. Obrazy i rzeźby przez nich tworzone mogą stać się ciekawą i przykuwającą uwagę ozdobą domu, bądź pięknym prezentem, który zaskoczy niejedną osobę. Ponadto, inwestycja w rodzimą sztukę współczesną jest aktualnie jednym z bardzo dobrych sposobów lokowania kapitału.

8. Aukcja Sztuki Współczesnej
21 maja 2016 roku, godz. 19.00
Jazz Bar (Angelo Hotel)
Katowice

Dodaj komentarz