8. Aukcja Sztuki Współczesnej w Katowicach

21 maja 2016 roku Jazz Barze (Angelo Hotel) w Katowicach odbędzie się 8. Aukcja Sztuki Współczesnej Domu Aukcyjnego DNA. Do nabycia będzie aż 60 wybranych prac artystów młodego pokolenia.

Mariola Świgulska, „Trzeci” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Mariola Świgulska, „Trzeci” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Na katowickiej aukcji znajdą się m.in. dzieła Grzegorza Klimka, Łukasza Jankiewicza, Dariusza Grajka, Katarzyny Śmigielskiej, Stanisława Tomalaka i wielu innych twórców, którzy zdobyli już uznanie w polskim środowisku artystycznym.

Nie zabraknie także nowych nazwisk, gdyż jednym z głównych celów działalności wrocławskiego Domu Aukcyjnego DNA jest promocja młodych, ale obiecujących malarzy i rzeźbiarzy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, więc dołączyć może każdy. Licytacja dzieł zaczyna się już od 500 złotych. Licytować można na kilka sposobów: osobiście, na odległość (telefonicznie lub poprzez zlecenie licytacji pracownikowi domu aukcyjnego), a także online.

Aukcja w Katowicach jest niezwykłą okazją, dającą możliwość obcowania ze współczesną sztuką, kreowaną przez młodych polskich artystów. Obrazy i rzeźby przez nich tworzone mogą stać się ciekawą i przykuwającą uwagę ozdobą domu, bądź pięknym prezentem, który zaskoczy niejedną osobę. Ponadto, inwestycja w rodzimą sztukę współczesną jest aktualnie jednym z bardzo dobrych sposobów lokowania kapitału.

8. Aukcja Sztuki Współczesnej
21 maja 2016 roku, godz. 19.00
Jazz Bar (Angelo Hotel)
Katowice

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR