• 2016-04-20

Za chwilę zmienimy wszystko

22 kwietnia na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbędzie się spotkanie z  Robertem Majkutem. Światowej sławy designer, znany m.in z autorskiego projektu fortepianu Whaletone, poprowadzi warsztat  i wykład pod wspólnym tytułem: Za chwilę zmienimy wszystko.

Robert Majkut, Fortepian Whaletone (źródło: materiały prasowe organizatora)

Robert Majkut, Fortepian Whaletone (źródło: materiały prasowe organizatora)

Design, w swoim znaczeniu, rozlał się po wszystkich rodzajach naszej aktywności, od metodyki po uczestniczenie, od sposobu rozwiązywania problemów po manipulacje społeczne. Design stał się elementem życia, który dotyka wszystkich jego aktywności, mając realny wpływ na język komunikacji, sprawność działania, szybkość postępu, przyjazności rzeczy i miejsc. Rola projektanta jest istotna w coraz większej skali, odpowiedzialność projektowa rozkłada się na całą rzeczywistość, a nasza grupa zawodowa znajduje się w sytuacji bezprecedensowej – zwraca uwagę Robert Majkut.

Wykład i warsztaty prowadzone przez Roberta Majkuta odbędą się podczas spotkania pod hasłem: Design thinking czyli myślenie projektowe w ramach cyklu Łódzkie Promuje Start’upy. Organizatorem spotkań jest Urząd Marszałkowski w Łodzi, a ich odbiorcami studenci, absolwenci oraz wszyscy, którzy są zainteresowani tematyką designu w start’upach.

Za chwilę zmienimy wszystko – warsztat i wykład Roberta Majkuta w ramach cyklu Łódzkie Promujemy Start’upy
22 kwietnia 2016 roku, godz. 12.00
Organizator: Urząd Marszałkowski w Łodzi
Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

Dodaj komentarz