• 2016-04-09

Mandalay

9 maja nakładem wydawnictwa Fonobo ukaże się płyta nowego zespołu na polskiej scenie muzycznej o tajemniczej nazwie Nash. Mandalay to tytuł singla zapowiadającego album.

Nash (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Nash (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Połączenie akustycznych brzmień z elektroniką, północny klimat, motyw bycia w drodze i oddalenia od codzienności, to cechy charakteryzujące utwór. Do singla powstał teledysk oddający nastrój utworu, kręcony częściowo w zimowej scenerii. Autorami muzyki są Anna Gadt i Miłosz Wośko. Tekst napisał Dariusz Lewandowski.

Zespół Nash tworzy duet Anna Gadt  i Miłosz Wośko – dwoje muzyków realizujących niezależnie swoje indywidualne projekty, którzy spotkali się, by w nieśpieszny sposób stworzyć utwory. Producentem płyty jest Andrzej Izdebski.

Mandalay to zapowiedź treści i motta całej płyty – poszukiwania swojego miejsca w życiu, próby określenia siebie w kontekście procesów, które w nas zachodzą w ciągu całego życia. Dla nas ten utwór to metafora dystansu do tego co wokół, pewnego oddalenia, które pozwala być wolnym – mówią członkowie zespołu.

Do utworu powstał teledysk oddający jego nastrój – szerokie ujęcia prezentujące przestrzeń  i nawiązujące do tempa i charakteru utworu zestawiono z bliskimi kadrami, które współgrają z bliskością głosu. Za pomysł i reżyserię teledysku odpowiada Marek Marlikowski, a za jego produkcję Tomek Gaj.

Nash |Trik
9 maja 2016 roku
Fonobo

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR