• 2016-04-08

Heart & Soul nakręcili teledysk w Lizbonie

Muzycy Łukasz Lach, Bodek Pezda, Sławomir Lenart rozpoczęli zdjęcia do teledysku promującego singlowy utwór Lisbon z najnowszej płyty Missing Link grupy Heart & Soul. Teledysk powstaje dzięki współpracy z Turismo de Portugal i Turismo de Lisboa.

Zdjęcie do teledysku promującego singlowy utwór „Lisbon” –  (źródło: materiały prasowe organizatora)

Zdjęcie do teledysku promującego singlowy utwór „Lisbon” – (źródło: materiały prasowe organizatora)

Singlowy utwór, z zapowiadanej na kwiecień płyty Heart & Soul, nosi tytuł Lisbon. Tekst piosenki inspirowany jest emocjonalną pieśnią fado, charakterystyczną dla Portugalii, która tradycyjnie opowiada o tęsknocie za utraconą miłością, bólu rozstania i przeznaczeniu. Natomiast muzyka powstała z międzypokoleniowego zderzenia fascynacji doświadczonych producentów i młodych wokalistów stanowiących trzon H&S. Ilustracja wizualna, w reżyserii Mariusza Paleja, powstanie w stolicy Portugalii na przełomie marca i kwietnia.

Lizbona to miasto o niepowtarzalnej atmosferze. Urzeka uliczkami i dźwiękami Alfamy, imponuje śladami historii, a jednocześnie tętni życiem na Rua Augusta i zaskakuje nowoczesnością w Parque das Nações. Utwór Lisbon odzwierciedla tę różnorodność, oddając jednocześnie hołd fado, dlatego postanowiliśmy wesprzeć zespół Heart & Soul w realizacji ich wizji artystycznej dotyczącej teledysku – powiedziała Ewa Waligórska, przedstawicielka Turismo de Portugal w Polsce.

Autorem scenariusza i reżyserem klipu jest Mariusz Palej, który w swoim dorobku ma szereg realizacji filmowych i teledyskowych.

Heart & Soul | Lisbon
Kwiecień 2016 roku
Warner Music

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR