• 2016-04-06

Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele

Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele przyłącza się do przygotowań do Gitarowego Rekordu Guinnessa i zaprasza na swój pierwszy koncert we Wrocławiu. 19 kwietnia w Sali Gotyckiej we wrocławskim Starym Klasztorze odbędzie kolejne Jam Session, związane z Gitarowym Rekordem Guinnessa, tym razem z ukulele w roli głównej.

Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele (źródło: materiały prasowe organizatora)

Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele (źródło: materiały prasowe organizatora)

Pierwszą Poznańską Niesymfoniczną Orkiestrę Ukulele tworzą muzycy pasjonaci, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary, powszechnie znanej jako ukulele. Repertuar PPNOU to niezwykła szafa grająca, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Muzycy aranżują utwory światowej i polskiej muzyki rozrywkowej. Z koncertu na koncert repertuar powiększa się aby Ci, którzy z Orkiestrą zetknęli się wcześniej, nadal mogli przeżywać momenty zaskoczenia.

Każde show to interakcja z publicznością. Niezależnie od tego czy jest to sala kinowa czy klub muzyczny, widownia zawsze podrywa się z miejsc i żywiołowo uczestniczy w wykonywaniu utworu. Niespodzianki muzyczne, w których to słuchacze po chwili rozpoznają przearanżowany przebój AC/DC Highway to hell lub Billie Jean Michaela Jacksona stanowią o unikatowym charakterze PPNOU.

Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele
19 kwietnia 2016 roku, godz. 19.30
Klub muzyczny Stary Klasztor we Wrocławiu

Dodaj komentarz