• 2016-04-02

Pro Industry 2016

Organizatorzy nadchodzącej edycji festiwalu Off Camera w Krakowie, tak jak w latach poprzednich, nie zapominają o twórcach związanych z polską i międzynarodową branżą filmową. Od 4 maja w ramach sekcji Pro Industry zaplanowane są wydarzenia skierowane specjalnie do profesjonalistów.

9. PKO Off Camera, Pro Industry (źródło: materiały prasowe organizatora)

9. PKO Off Camera, Pro Industry (źródło: materiały prasowe organizatora)

Off Camera Pro Industry to  miejsce, w którym filmowcy mogą spotkać się, nawiązać kontakty i podnieść swoje kwalifikacje, ucząc się od najlepszych specjalistów z całego świata. Trzy dni w Krakowie będą po raz kolejny okazją do nawiązania współpracy między polskimi a zagranicznymi twórcami.

W tym roku mamy zamiar kontynuować inicjatywy, które cieszyły się największym powodzeniem, a także wprowadzić do programu Pro Industry wydarzenia odpowiadające na współczesne potrzeby branży filmowej – podkreśla Joanna Szymańska, koordynator wydarzenia.

W roku 2016 w ramach Off Camera Pro Industry poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • Temat przewodni: Mikrobudżet – zrób film za zero złotych
  • Temat przewodni: Sprzedaż i marketing międzynarodowy – internet jako narzędzie promocji
  • Cykl spotkań networkingowych pod hasłem Networking Brunch i Round Table Session 
  • Spotlight on Poland – kontynuując udaną inicjatywę z 2015 roku, organizatorzy na kolejną edycję Pro Industry zaproszą młodych europejskich producentów zainteresowanych współpracą z Polską, którzy wezmą udział w cyklu spotkań z przedstawicielami branży filmowej.

Off Camera Pro Industry 2016
4–6 maja 2016 roku
Organizatorzy: Krakowskie Biuro Festiwalowe, Kraków Film Commision
Kraków

Dodaj komentarz