Pracownia 81.waw.pl wyróżniona w konkursie Architecture Awards

Warszawska pracownia 81.waw.pl zdobyła nagrodę w kategorii Residential Architect of the Year 2015 Poland w międzynarodowym konkursie Architecture Awards 2015 magazynu „Build”. W konkursie zostają nagrodzone osoby i firmy, które w istotny sposób wpływają na kształt otaczającego nas świata.

81.waw.pl, Architecture Awards 2015 – nagroda w kategorii Residential Architect of the Year 2015 Poland (źródło: materiały prasowe organizatora)

81.waw.pl, Architecture Awards 2015 – nagroda w kategorii Residential Architect of the Year 2015 Poland (źródło: materiały prasowe organizatora)

Organizatorzy podkreślają, że świat budownictwa i nieruchomości jest ogromnie zróżnicowany i obejmuje liczne dziedziny i sektory. Jeśli chodzi natomiast o uchwycenie szerszej świadomości społeczeństwa oraz wyraźne kreowanie świata, w którym żyjemy, branża architektoniczna przewyższa wszystkie pozostałe.

Architecture Awards 2015 mają podkreślić niesamowitą pracę, wykonywaną przez utalentowanych projektantów, artystów i wizjonerów, którzy być może staną się gwiazdami branży, tworząc zapierające dech w piersiach, godne zapamiętania projekty.

Jesteśmy niezwykle dumni, że znaleźliśmy się w gronie nagrodzonych. To ogromne wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że podążamy we właściwym kierunku, wpływając na otoczenie i architekturę nie tylko w naszym kraju. Cieszymy się, że to, co nas zainspirowało, może mieć ogromny wpływ również na pracę innych projektantów – mówi Anna Paszkowska-Grudziąż, z pracowni 81.waw.pl.

Oprócz pracowni 81.waw.pl, w konkursie zostało docenionych także 10 innych pracowni z Polski. Świadczy to o fakcie, że polska branża architektoniczna jest coraz bardziej zauważalna i doceniania poza granicami kraju.

Architecture Awards 2015
Nagroda dla pracowni 81.waw.pl
Kategoria: Residential Architect of the Year 2015 Poland

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR