Dołącz do Krakow Photo Fringe 2016!

Już po raz czwarty Fundacja Lablab oraz Fundacja Sztuk Wizualnych zapraszają do współtworzenia mapy fotograficznych wydarzeń w Małopolsce – Krakow Photo Fringe 2016. Nabór zgłoszeń potrwa do 3 kwietnia.

Krakow Photo Fringe 2016 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Krakow Photo Fringe 2016 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Miesiąc Fotografii w Krakowie startuje w tym roku 12 maja i potrwa do 12 czerwca, ale my już teraz zaczynamy poszukiwania ciekawych inicjatyw artystycznych, które odbywają się w tym samym czasie co festiwal – mówi Katarzyna Wieczorek, dyrektorka Kraków Photo Fringe 2016.

Po sukcesie zeszłorocznej edycji organizatorzy postanowili kontynuować ideę stworzenia mapy fotograficznych wydarzeń całego regionu Małopolski. Organizatorzy zapewniają również promocję oraz doradztwo w zakresie realizacji wydarzeń i wsparcie logistyczne.

Do udziału zapraszamy zarówno organizatorów wydarzeń, jak i samych artystów, kuratorów, aktywistów i pasjonatów fotografii. Czekamy na propozycje wystaw, happeningów, performansów, prezentacji, konkursów, promocji książek, spotkań autorskich, prelekcji, akcji, warsztatów i innych wydarzeń związanych z fotografią – zachęca Katarzyna Wieczorek.

Zgłoszenie do Krakow Photo Fringe 2016 należy przesłać na adres mailowy Krakow Photo Fringe.

Krakow Photo Fringe 2016
Termin nadsyłania zgłoszeń: 3 kwietnia 2016 roku
Organizatorzy: Fundacja Lablab, Fundacja Sztuk Wizualnych

Dodaj komentarz