• 2016-03-17

Powrót

18 marca odbędzie się premiera filmu Powrót w reżyserii Simona Stone’a.

Simon Stone, „Powrót” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Simon Stone, „Powrót” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Lokalna społeczność. Na ślub ojca, miejscowego bogacza (Geoffrey Rush), z o wiele młodszą kobietą przyjeżdża Christian (Paul Schneider). Podczas swojego pobytu w rodzinnym mieście odnawia kontakt z Oliverem, przyjacielem z dzieciństwa. Z czasem poznaje też jego najbliższych i odkrywa sekret, który może zniszczyć rodzinę Olivera. Gdy historia zmierza do wielkiego finału, fakty, które miały na zawsze zostać pogrzebane, niespodziewanie wychodzą na jaw. Skomplikowana przeszłość i ukrywane przez lata tajemnice okazują się być poważnym zagrożeniem dla rodzinnych więzi.

Simon Stone nigdy wcześniej nie pracował z Geoffreyem Rushem, ale znał go od dłuższego czasu, gdyż wielokrotnie współpracowali z tymi samymi osobami. Rush jest bardzo związany z australijskim teatrem, w którym prężnie działa Stone.

Ewen Leslie jest jednym z ulubionych aktorów australijskich Stone’a, który od razu widział go w roli Olivera. Historia w filmie łączy wiele generacji. Odessa Young reprezentuje najmłodsze pokolenie, z drugiej strony pojawiają się Sam Neill i Geoffrey Rush, a pośrodku Ewen Leslie, Paul Schneider i Miranda Otto.

Simon Stone | Powrót
18 marca 2016 roku
Hagi Film

Dodaj komentarz