Nakręć się na kino

Kino Pod Baranami, we współpracy z Siecią Kin Studyjnych i Lokalnych, zaprasza do wzięcia udziału w konkursie Nakręć się na kino. Zadaniem uczestników jest zrealizowanie 1-minutowego filmu na temat ulubionego kina studyjnego. Zgłoszenia można nadsyłać do końca marca.

Konkurs „Nakręć się na kino” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Konkurs „Nakręć się na kino” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Zamiast popcornu i wielkich kubków z colą wolisz klimat kameralnych sal? Zamiast blockbusterów – wymagające filmy? Masz swoje ulubione kino studyjne? Jeśli tym kinem są Baranki, możesz o tym powiedzieć, możesz to pokazać, a w końcu – możesz to nakręcić!

Konkurs Nakręć się na kino polega na stworzeniu 1-minutowego filmu poświęconego wybranemu kinu studyjnemu. Za pomocą kamery, telefonu komórkowego lub tabletu można spróbować uchwycić atmosferę ulubionego kina, opowiedzieć o swoich odkryciach artystycznych, zaskakujących momentach lub przygodach – o wszystkim, co sprawia, że chce się do niego wracać. Kino Pod Baranami zachęca wiernych widzów i fanów do sprawdzenia swoich sił w twórczej zabawie!

Najciekawsze filmy zostaną udostępnione na specjalnym kanale YouTube, w aplikacji Filmowa Mapa Polski oraz zaprezentowane kinowej publiczności na ekranach kin Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. Na laureatów czekają zaproszenia na wakacyjne festiwale filmowe – Letnią Akademię Filmową w Zwierzyńcu oraz Ińskie Lato Filmowe – a także pula zaproszeń specjalnych do kin Sieci.

Konkurs, który potrwa do końca marca, skierowany jest do osób powyżej 13. roku życia. Filmy można kręcić indywidualnie lub w dwuosobowych zespołach.

Konkurs Nakręć się na kino
Do 31 marca 2016 roku
Organizatorzy: Kino Pod Baranami w Krakowie, Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych

Dodaj komentarz