• 2016-03-05

Ostatnia odsłona cyklu Deep Depot

1 kwietnia we wrocławskim Das Lokalu odbędzie się czwarta, a zarazem ostatnia odsłona cyklu Deep Depot. Na tę okoliczność organizatorzy zaprosili wyjątkowych gości. Wystąpią Rampue, Senthia, CruzOe oraz Ald & Norf.

„Deep Depot” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Deep Depot” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Rampue jest znany ze swoich produkcji, remixów, ale przede wszystkim wyjątkowych i nietuzinkowych występów. Przesiąknięty etnicznymi wokalami, płynącymi, głębokimi dźwiękami wprowadza ludzi na parkietach całego świata w plemienny trans i taniec. To artysta, który przeszedł długą drogę, aby odnaleźć siebie i dźwięk, który go opisuje. To muzyka inspirowana w ogromnej mierze miejscem, gdzie teraz mieszka – Berlinem, którego nie da się opowiedzieć słowami. To tygiel, mieszanka wszystkiego i wszystkich. Z pozoru do siebie nie pasująca, a zachwyca od pierwszego kontaktu, tak jak zachwyca muzyka Rampue. Nietypowe melodie, piękne muzyczne przestrzenie, etniczne i plemienne dźwięki, które umiejętnie wplata do swoich występów, to kwintesencja tego artysty. Rampue to muzyk kompletny, choć wciąż poszukujący. Zwiedził już wszystkie kontynenty i dzięki temu czerpie ogrom inspiracji. Autor niezliczonych, doskonałych produkcji, remixów i editów. Rampue to muzyczny szaman, który wokół siebie wznieca najpiękniejsze emocje i leczy dźwiękiem.

Senthia od wielu lat jest związana ze środowiskiem klubowym i muzyką elektroniczną. Pierwsze kroki za DJ-ką stawiała w Krakowie oraz rodzinnym Tarnowie. Obecnie mieszka we Wrocławiu i systematycznie pojawia się w line-upach wrocławskich imprez. Jednocześnie blisko współpracuje z Meg Cocaine oraz krakowskim klubem Prozak 2.0. Do tej pory miała przyjemność supportować m.in. takich artystów jak Apparat, Extrawelt, Kollektiv Turmstrasse, Dixon, Michael Mayer, Mind Against, Anja Schneider, Saschienne, Radio Slave, The Hacker, Oliver Huntemann, Robert Babicz. Każdym swoim setem chce opowiedzieć pewną historię, przywiązuje ogromną wagę do spójności budowanej na bazie dokładnie wyselekcjonowanych utworów. Czysta elektronika, soczysty deep house, hipnotyzujące wokale, etniczne zdobienia, porywający tech – to elementy, z których za każdym razem stara się stworzyć coś wyjątkowego.

Ald & Norf to inicjatywa sygnowana przez ludzi, którzy na wrocławskiej i polskiej scenie istnieją od wielu lat. NORF – jeden z ojców chrzestnych słynnego Audio-city (2006–2013) w Browarze Mieszczańskim oraz acid.pl (portalu muzyki acid techno w latach 2004–2014). ALD, organizator i współorganizator dziesiątków wydarzeń muzycznych w legendarnej Drodze do mekki, współtwórca projektu Plug/Play, techno turysta, wyznawca partyhardyzmu, który po kilku latach wrócił na drugą stronę DJ-ki. Jahu – szara eminencja, mecenas technicznych i elektronicznych brzmień nie bojący się wyzwań podczas promowania głębokich dźwięków na rodzimej, wrocławskiej scenie muzycznej. To troje gości, którzy połączyli siły i przede wszystkim ogromne doświadczenie z dotychczasowej działalności, aby zaszczepić na wrocławskiej głębokie dźwięki promując wschodzące talenty światowej sceny.


1 kwietnia 2016 roku, godz. 22.00
Das Lokal we Wrocławiu

Dodaj komentarz