Zbuduj nowy rynek sztuki w Polsce – Nabór obrazów młodej sztuki

Artysta to zawód, dzieło sztuki jest efektem pracy, rozwój twórczy zależy od możliwości stawiania kolejnych kroków. Warszawski Dom Aukcyjny OFFROOM, w związku z inauguracją swojej działalności, ogłasza nabór obrazów młodej sztuki polskiej i zaprasza artystów do stałej współpracy.

Nabór obrazów młodej sztuki polskiej, Dom Aukcyjny OFFROOM w Warszawie – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Nabór obrazów młodej sztuki polskiej, Dom Aukcyjny OFFROOM w Warszawie – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Do współtworzenia nowego rynku sztuki w Polsce są poszukiwani utalentowani twórcy najmłodszego pokolenia, których spojrzenie na obraz jest ożywcze i aktualne, ale nie brak mu wrażliwości na szczegół. Myślenie nieszablonowe, idea stojąca za wizualną warstwą obrazu oraz unikalna energia autora zawarta w pracy to elementy dzieł, jakie powinny pojawiać się na aukcjach OFFROOM.

Polski rynek sztuki ma szansę zacząć ponownie tętnić życiem, a my jako jego odbiorcy możemy wspierać dzieła odpowiadające na najbardziej aktualne wydarzenia i nastroje. Sztuka we własnym domu to niepowtarzalna część artysty, która wpływa na nasze codzienne życie. Dlatego niezwykle istotne jest połączenie ekspresji autora z potrzebą estetyki odbiorcy.

Udział w aukcjach organizowanych przez OFFROOM daje artystom możliwość rozwoju, a uczestnikom, oprócz ogromnej przyjemności, niecodzienny kontakt z obrazem i możliwość jego zakupu. Ułatwi to również unikalny katalog prac zarówno w wydaniu drukowanym jak i elektronicznym oraz szereg innych niestandardowych działań promocyjnych przygotowywanych we współpracy z młodymi twórcami.

Pierwsza Aukcja obrazów Młodej Sztuki w Polsce już wkrótce!

Dom Aukcyjny OFFROOM – powstał z początkiem 2016 roku w celu otwarcia rynku sztuki dla młodych twórców. Wzorując się na miejscach, gdzie sztuka oprócz wartości ideowych i estetycznych funkcjonuje również jako dobro konsumenckie, OFFROOM wprowadza do polskiego repertuaru wydarzeń kulturalnych aukcje obrazów sztuki najnowszej. To, co go wyróżnia i jednocześnie czyni nowatorskim pośród innych domów aukcyjnych, to rzetelny i nieustanny dialog z potrzebami młodych twórców stawiając na równi ich dobro materialne i możliwość twórczego rozwoju.

Nabór obrazów młodej sztuki polskiej
Aukcja obrazów Młodej Sztuki w Polsce
Dom Aukcyjny OFFROOM
Warszawa

Dodaj komentarz