Zostań redaktorem O.pl Polskiego Portalu Kultury!

Jeśli interesujesz się szeroko pojętą kulturą, czytasz, oglądasz, słuchasz, chcesz rozwijać swoje zainteresowania i ekscytuje Cię możliwość wpływania na kulturalne gusta innych ludzi – zapraszamy do redakcji O.pl na trzymiesięczny staż!

Zostań redaktorem O.pl Polskiego Portalu Kultury!

Zostań redaktorem O.pl Polskiego Portalu Kultury!

Jak wygląda staż?

U nas spędzisz czas intensywnie, współtworząc dwa największe serwisy informacyjne portalu – news.o.pl i wydarzenia.o.pl. Będziesz nawiązywał i utrzymywał kontakty z najważniejszymi instytucjami kultury z całej Polski i pogłębisz wiedzę z zakresu kultury, sztuki i pasjonujących Cię dziedzin. Nauczysz się redagować tekst i organizować własny czas pracy. Dowiesz się, jak zarządzać treścią w Internecie i poznasz zasady upowszechniania danych.

Jakie są nasze wymagania?

Na wstępie oczekujemy od Ciebie szerokiej znajomości zagadnień z wybranych dziedzin kultury (szczególnie: literatury, teatru, architektury, designu, filmu), bardzo dobrej znajomości zasad poprawnej pisowni w języku polskim, podstawowej umiejętności obsługi wybranych programów graficznych i pakietu Office. Cenimy rzetelność, zaangażowanie, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Zasady rekrutacji

Na staż przyjmujemy studentów kierunków humanistycznych, którzy nie ukończyli 26. roku życia. Staż jest bezpłatny i odbywa się stacjonarnie w siedzibie redakcji w Krakowie.

Jeśli chcesz z nami pracować, prześlij swoje CV na adres: hr@o.pl, w temacie wpisując: Staż/2016/02/Redakcja. Na zgłoszenia czekamy do 21 lutego 2016 roku. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dodaj komentarz