• 2016-02-09

Ostatni moment na zgłoszenia na PKO OFF CAMERA

PKO OFF CAMERA w dalszym ciągu przyjmuje wolontariuszy, który pomogą przy festiwalowych wydarzeniach. Poszukiwane są osoby, które chcą spróbować swoich sił w filmowej redakcji, dowiedzieć się, czym jest praca w produkcji, spacerować po Krakowie z gwiazdami kina. Organizatorzy czekają na zgłoszenia tylko do 10 lutego.

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego PKO OFF CAMERA (źródło: materiały prasowe organizatora)

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego PKO OFF CAMERA (źródło: materiały prasowe organizatora)

Jeśli box office jest dla Ciebie równie ważny, co numer pesel, zawsze chciałeś krzyknąć KAMERA! AKCJA!, dobrze czujesz się w świetle reflektorów i wiesz, ile waży statuetka Oscara, zaczęła się nasza współpraca – mówią organizatorzy.

Największym zainteresowaniem rokrocznie cieszy się dział gości, czyli festiwalowe „nianie”, opiekujące się filmowcami z całego świata. Dla osób lubiących adrenalinę idealnym miejscem jest Centrum Festiwalowe. Off Scena, czyli muzyczna strona PKO OFF CAMERA, również potrzebuje wolontariuszy, którzy pomogą przy organizacji koncertów i zaopiekują się muzykami. Przygotowywanie sal do projekcji, wydawanie biletów i zapowiadanie seansów – to z kolei zakres obowiązków działu obsługi kin. Zainteresowani stroną produkcyjną mogą pomagać przy tworzeniu oprawy technicznej i plastycznej, a adepci dziennikarstwa znajdą swoje miejsce w festiwalowej redakcji i dziale social media.

W pracę przy każdej edycji PKO OFF CAMERA jest zaangażowanych 350 młodych ludzi. Każdy wolontariusz staje się właścicielem imiennego karnetu i może uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach festiwalowych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia.

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego PKO OFF CAMERA
Od 29 kwietnia do 8 maja 2016 roku
Kraków

Dodaj komentarz