• 2016-01-27

Milky Wishlake zapowiada album

W 2014 roku EP-ką Five Contemporary Songs Milky Wishlake zwrócił uwagę środowiska muzycznego i niemal od razu został uznany za jednego z najbardziej obiecujących debiutantów. Muzyk zaprezentował właśnie teledysk do utworu Nie ma nasz debiutanckiego albumu, który ukaże się 26 lutego dzięki wytwórni Nextpop.

Milky Wishlake, fot. Filip Blank (źródło:  materiały prasowe wydawcy)

Milky Wishlake, fot. Filip Blank (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Pod pseudonimem Milky Wishlake kryje się pochodzący ze Śląska niezwykle obiecujący producent, wokalista, kompozytor i pianista, 27-letni Kamil Zawiślak. W nagraniu Nie ma nas oprócz Milky’ego (wokal, piano) udział wziął Łukasz Moskal – ceniony perkusista współpracujący m.in. z Kasią Nosowską, Justyną Steczkowską, Katarzyną Groniec, IRĄ, Fiszem i Korą. Klip do utworu z choreografią Sonii Egner został wyprodukowany przez dom produkcyjny Silver Frame. Reżyserem i autorem scenariusza jest Aleksandra Terpińska, a autorem zdjęć Marcin Łaskawiec. W rolach głównych wystąpili tancerze Sonia Egner i Michał Góral.

Na płycie Wait For Us znajdzie się 10 utworów pop z domieszką elektroniki, neo-soul i muzyki klubowej, w których przewija się styl lat 80. i 90. Gościnnie pojawią się również wokaliści – inna podopieczna Nextpop – Oly. oraz Dawid Podsiadło. Nagrania powstały w studio Nextpop pod okiem Roberta Amiriana.

Milky Wishlake | Wait For Us
26 lutego 2016 roku
Nextpop

Dodaj komentarz