Dołącz do Rozpisani.pl i wydaj książkę w 2016 roku

Grupa PWN wraz z portalem Rozpisani.pl od ponad roku promuje twórczość literacką i wspiera autorów chcących wydać książkę na własną rękę. Kto zgłosi się do zespołu Rozpisanych, otrzyma pomoc profesjonalistów, którzy ocenią potencjał książki i zaproponują ofertę szytą na miarę.

Serwis Rozpisani.pl (źródło: materiały prasowe)

Serwis Rozpisani.pl (źródło: materiały prasowe)

Serwis Rozpisani.pl pomaga młodym autorom zaistnieć na rynku książki. Usługi są skierowane do każdego, kto chce wydać książkę. Nie ma żadnych ograniczeń – nieważne, czy to powieść, czy wiersze, czy pamiętniki – za pomocą Rozpisani.pl można opublikować tekst w formie książki drukowanej lub e-booka.

Self-publishing to popularny dziś na świecie sposób wydawania książek, dzięki któremu autor może sam opublikować swoją twórczość. Zachodnie serwisy, np. Lulu lub Authorhouse, doczekały się wielu bestsellerów wydanych w tej formule. Brytyjski dziennik „The Guardian” raz w miesiącu nagradza najlepszych autorów-wydawców. Uznał również, że self-publishing jest obecnie jednym z najważniejszych trendów na rynku wydawniczym. Z podobnego założenia wyszli twórcy portalu Rozpisani, dzięki czemu także w Polsce niezależni autorzy mają szansę zaistnieć na rynku książki.

Współpracując z Rozpisani.pl, można skorzystać m.in. z profesjonalnej redakcji, korekty, możliwości druku lub promocji. Zyskuje się też dostęp do szerokiej dystrybucji – m.in. w Amazonie, Empiku, Gandalfie. Kalkulator usług, który jest częścią serwisu, pozwala w szybki sposób obliczyć koszty wydania książki.

Oferta Rozpisanych jest skierowana do debiutantów, profesjonalistów i do wszystkich, którzy wierzą, że o sukcesie książki decydują czytelnicy.

Serwis Rozpisani.pl (źródło: materiały prasowe)

Serwis Rozpisani.pl (źródło: materiały prasowe)

Korzyści współpracy z Rozpisani.pl:

  • Pomoc w wydaniu własnej publikacji
  • Pomoc we wprowadzeniu jej na rynek księgarski
  • Autor jako pisarz i wydawca zachowuje dużą niezależność
  • Autor zachowuje pełne prawa autorskie, kontrolę nad zawartością i projektem książki, decyduje o jej cenie
  • Atrakcyjne honorarium – znacznie wyższe niż w tradycyjnych kontraktach wydawniczych – oraz stały dostęp do wyników sprzedaży i prosty system rozliczeń
  • Książka może trafić do dystrybucji nawet w ciągu sześciu tygodni
  • Serwis gwarantuje usługi wydawnicze, korektorskie i promocyjne w atrakcyjnych cenach

Więcej informacji na portalu Rozpisani

1 komentarz do artykułu “Dołącz do Rozpisani.pl i wydaj książkę w 2016 roku”

  1. śliwka-w-kompot

    Bardzo optymistyczne jest to, że nie tylko chodzi o samo wydanie/wydrukowanie pozycji, ale o całe wsparcie od rozpisani.pl Pomoc redaktorska, korekty, promowanie już po wydaniu to dla pisarza jak zbawienie. Cieszę się, że rynek wydawniczy zmierza w tę stronę.

Dodaj komentarz