• 2016-01-21

Teatr Muzyczny w obiektywie

W styczniu minęły dwa lata od powstania Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego w Toruniu. Z tej okazji odbędzie się wystawa fotografii Pawła Modlińskiego dokumentującą wydarzenia artystyczne Teatru.

„Wystawa zdjęć Pawła Modlińskiego” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Wystawa zdjęć Pawła Modlińskiego” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Teatr Muzyczny w obiektywie to pierwsza autorska wystawa Pawła Modlińskiego, która jest efektem prawie półtorarocznej współpracy fotografa z Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrem Muzycznym. Modliński prezentuje na niej swój dotychczasowy dorobek fotografii teatralnej i koncertowej. Będzie można zobaczyć wybrane zdjęcia z dotychczasowych 10 premier Teatru, a także z najciekawszych koncertów, jakie odbyły się na scenie w Pałacu Dąmbskich.

Paweł Modliński to rodowity Torunianin. Fotograf-pasjonat od lat związany z instytucjami kulturalnymi regionu, dla którego fotografia jest przede wszystkim formą odskoczni od codzienności. Swoje prace prezentował na kilku wystawach pokazujących dorobek uczestników Toruńskich Spacerów Fotograficznych. Specjalizuje się w fotografii portretowej – zdjęcia jego autorstwa są wykorzystywane w portfolio modelek, muzyków i aktorów.

Wystawę będzie można oglądać w teatralnej Galerii Proscenium, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 – 18.00 oraz podczas spektakli i koncertów.

Paweł Modliński | Teatr Muzyczny w obiektywie
Wernisaż: 22 stycznia,  godz. 18.00
Galeria Proscenium
Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu

Dodaj komentarz